- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
25uses
1001-50-96
4.800 Stuks
124, 12€
0,026€/Plastic
Op voorraad.
20uses
3005-10-50
500 Stuks
93, 17€
0,186€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
3017-16-63
1.008 Stuks
82, 88€
0,082€/Herbruikbaar
Op voorraad.
70012-100-60
6.000 Stuks
82, 04€
0,014€/Papieren
Op voorraad.
20uses
4148-16-35
560 Stuks
228, 21€
0,408€/Herbruikbaar
Op voorraad.
7172-25
25 Stuks
-10% 67, 41€ Normale prijs 74,90 €
2,696€/Kunststof
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Perfect voor buitenevenementen, snelle maaltijden en informele bijeenkomsten. Stel je voor hoe praktisch het zou zijn om ze voor elke gelegenheid te gebruiken! PS messen zijn licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, zodat je gasten en klanten overal van hun maaltijd kunnen genieten.
Deze messen zijn gemaakt van polystyreen, ook wel PS plastic genoemd. Dit materiaal heeft een verbazingwekkende eigenschap: het is licht maar ongelooflijk sterk. Is het niet verbazingwekkend? Met hun vermogen om elk soort voedsel te snijden en ervan te genieten, of het nu vlees of groenten zijn, zullen deze messen iedereen die ze gebruikt versteld doen staan. En het beste van alles is dat je je geen zorgen hoeft te maken dat ze breken of barsten terwijl je ze gebruikt! Ze zijn echt stevig.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 17,5 cm |
| Ontwerp | Luxury |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Cubiertos de Plástico |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Getande |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 100 |
| UPL | 120 |
Productrecensies / vraag en antwoord