- laatste items
De prijs is voor een zak van 100 stuks.
.Koop het met
4803-100
100 Stuks
7, 34€
0,073€/Plastic
Op voorraad.
12182-450
450 Stuks
33, 03€
0,073€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je ooit per ongeluk je favoriete drankje gemorst toen je het van de ene plek naar de andere probeerde te dragen? In ons streven om je maximaal gemak en veiligheid te bieden bij het serveren van je drankjes, brengen we je de PS plastic deksels. Deze deksels zijn ontworpen met een goede pasvorm en stevige afsluiting, zodat je klanten onderweg van hun drankjes kunnen genieten zonder zich zorgen te hoeven maken over onaangenaam morsen.
Polystyreen, beter bekend als PS, dat gebruikt wordt in plastic cupdeksels is een economisch en veel verkrijgbaar materiaal op de markt. Naast de stijfheid en het gemak om te gieten, heeft PS ook isolerende eigenschappen die helpen om de temperatuur van zowel koude als warme dranken te behouden.
Wil je er meer over weten? We vertellen je er alles over.
Wil je van je favoriete drankje genieten en moet je het deksel er snel afhalen? Geen probleem! Deze deksels zijn voorzien van een klein lipje waarmee je het glas snel en gemakkelijk kunt openen, zonder gedoe.
Deze tabdeksels zijn vooral handig als je snel en probleemloos bij je drankje moet kunnen. Trek gewoon aan het lipje en je kunt aan de slag. Of je nu onderweg bent of gewoon haast hebt, met het lipje kun je het glas meteen openen, zodat je niet onnodig morst en je klanten zonder problemen van hun drankje kunnen genieten.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø8,0cm |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 100 |