- Pakket
- freeshipping
1000
Alternatieve Producten:
Een kwalitatieve, doeltreffende beker voor al je evenementen? De plastic beker van 250 ml van PS Cristal is de meest functionele optie om van al je feestelijkheden te genieten. Dankzij het lichte en resistente materiaal is hij gemakkelijk te gebruiken en te vervoeren en is hij zelfs bestand tegen de drukste evenementen.
Koop het met
125uses
7729-20-21
420 Stuks
212, 73€
0,507€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7567B2-20-10
200 Stuks
114, 08€
0,570€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Vraag je je af waarom plastic wegwerpbekers PS de perfecte keuze zijn voor je feest of bedrijf? Door hun veelzijdigheid zijn ze de ideale keuze voor verschillende gelegenheden, thuis, tijdens een picknick of op het strand.
Polystyreen (PS) onderscheidt zich als een ideaal materiaal voor de productie van bekers dankzij de unieke combinatie van lichtheid en bruikbaarheid. Wat betekent dat voor je bekers? Ze zijn gemakkelijk te hanteren en te vervoeren, maar tegelijkertijd zijn ze bestand tegen de drukte van elk feest. Door hun veelzijdigheid zijn ze de perfecte keuze.
Wil je nu meer weten over alle voordelen van deze wegwerpbekers?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,5 cm |
| Bovenste diameter | Ø7,5cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 250 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |
125uses
7500-25-20
500 Stuks
160, 64€
0,321€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7718-20-32
640 Stuks
191, 43€
0,299€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7509-25-20
500 Stuks
173, 44€
0,347€/Herbruikbaar
Op voorraad.