- Pakket
- laatste items
1500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
30 De prijs is voor een zak van 50 stuks.
De prijs is voor een doos van 1500 stuks.
Koop het met
41067-100
100 Stuks
7, 45€
0,075€/Krijtbord
Op voorraad.
125uses
7974-12
12 Stuks
11, 87€
0,989€/Plastic
Op voorraad.
20uses
8264-25
25 Stuks
1, 90€
0,076€/PS
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Afmetingen:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,4 cm |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 1500 |
Productrecensies / vraag en antwoord