Alternatieve Producten:
Een kwalitatieve, doeltreffende beker voor al je evenementen? De plastic beker van 200 ml van PS Cristal is de meest functionele optie om van al je feestelijkheden te genieten. Dankzij het lichte en resistente materiaal is hij gemakkelijk te gebruiken en te vervoeren en is hij zelfs bestand tegen de drukste evenementen.
Koop het met
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
8545-50
50 Stuks
-20% 2, 61€ Normale prijs 3,27 €
0,052€/Plastic
Op voorraad.
20uses
8472-50
50 Stuks
4, 90€
0,098€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Vraag je je af waarom plastic wegwerpbekers PS de perfecte keuze zijn voor je feest of bedrijf? Door hun veelzijdigheid zijn ze de ideale keuze voor verschillende gelegenheden, thuis, tijdens een picknick of op het strand.
Polystyreen (PS) onderscheidt zich als een ideaal materiaal voor de productie van bekers dankzij de unieke combinatie van lichtheid en bruikbaarheid. Wat betekent dat voor je bekers? Ze zijn gemakkelijk te hanteren en te vervoeren, maar tegelijkertijd zijn ze bestand tegen de drukte van elk feest. Door hun veelzijdigheid zijn ze de perfecte keuze.
Wil je nu meer weten over alle voordelen van deze wegwerpbekers?
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5 cm |
| Bovenste diameter | Ø7,5cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord