- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Herbruikbare parelblauw beker met een inhoud van 230ml, ideaal voor alle soorten feesten, vooral buiten.
Prijs is voor een pak van 50 stuks.
Koop het met
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad
125uses
7506-25
25 Stuks
10, 61€
0,424€/Herbruikbaar
Op voorraad
125uses
7510-50
50 Stuks
17, 18€
0,344€/Herbruikbaar
Op voorraad
125uses
7562B2-20
20 Stuks
16, 98€
0,849€/Herbruikbaar
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 230 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 50 |
20uses
12130-30
30 Stuks
-20% 3, 15€ Normale prijs 3,93 €
0,105€/Herbruikbare
Op voorraad
125uses
7505-50
50 Stuks
21, 22€
0,424€/Herbruikbaar
Op voorraad