- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1000
De prijs is een doos van 1000 stuks.
.Koop het met
20uses
3028-10-12
120 Stuks
119, 79€
0,998€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Bovenste diameter | 7,8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |