- laatste items
Posibilidad de Tapa para este Vaso.
De prijs is voor voor een zak van 100 stuks.
.De prijs is voor voor een zak van 100 stuks.
Koop het met
52013-100
100 Stuks
17, 16€
0,172€/Papieren
Op voorraad.
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
20uses
8308-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
11444-100
100 Stuks
11, 89€
0,119€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 300ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Totale Capaciteit | 300ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 10,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |