- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic Proeving lepel PS "Water groen" 10,3cm (12 stuks)
Koop het met
20uses
7052-20
20 Stuks
6, 90€
0,345€/Plastic
Op voorraad.
6297-100
100 Stuks
2, 92€
0,029€/Houten
Op voorraad.
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640535-15
15 Stuks
5, 13€
0,342€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640536-15
15 Stuks
5, 13€
0,342€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9045-1
1 Stuks
38, 34€
38,345€/Airlaid
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Klaar om je proeverijen een vleugje distinctie te geven? Met deze elegante PS proeflepels geef je niet alleen je gerechten een verfijnd accent, maar verras je je gasten ook met een echt originele presentatie.
De miniatuurlepels van polystyreen (PS) onderscheiden zich door hun evenwicht tussen lichtheid, stevigheid en elegantie en garanderen een onberispelijke presentatie bij proeverijen en gastronomische evenementen. Hun elegantie voegt een aparte toets toe aan elke culinaire presentatie.
Deze lepels zullen een essentieel element worden in uw proeverijen en catering, en waarom?
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10,3cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Aperitieflepels voor Catering |
| Totale Capaciteit | 6 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 0 mm cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 12 |
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640472-30
30 Stuks
7, 51€
0,250€/Herbruikbaar
Op voorraad.