- laatste items
De prijs is voor een zak van 24 stuks.
.Koop het met
125uses
640428-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9069-50
50 Stuks
-20% 7, 59€ Normale prijs 9,49 €
0,152€/Airlaid
Op voorraad.
10550-500
500 Stuks
29, 96€
0,060€/Silikegel
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 60 ml |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø7,5cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 3,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 72 |