- Pakket
- laatste items
100
Stopgezette-Produkt
Rechthoekig herbruikbaar dienblad 30x20cm gemaakt van zwart PS dat schoolbord imiteert. Ideaal voor alle soorten bedrijven, catering en evenementen.
Prijs is voor een doos van 100 stuks.
Zie meer producten van:
Alle opvallende kenmerken van een origineel leistenen bord, maar met de voordelen van herbruikbaar plastic? Onze borden worden gekenmerkt door de hardheid en lichtheid van het materiaal. Hierdoor zijn ze comfortabeler dan hun alter ego.
Dit alles zonder de esthetiek te verwaarlozen. Borden met leisteeneffect zijn zeer realistisch en geven dezelfde uitstraling als steen. Ze zijn een statement van stijl en goede smaak die de eetervaring van je klanten zullen verbeteren.
Denk je na over hoe je je eten in de best mogelijke presentatie op tafel krijgt? Het ruwe oppervlak van de PS leistenen borden helpt voorkomen dat voedsel wegglijdt en morst, zodat de presentatie van je gerechten niet in het gedrang komt.
Het is functioneel en visueel aantrekkelijk servies waarmee je je kunt onderscheiden in de sector, of je nu een selectie ambachtelijke kazen wilt presenteren, de heerlijkheid van je sushi wilt laten zien of een verscheidenheid aan vleeswaren wilt serveren.


Leisteen imitatie PS borden stralen duurzaamheid uit. Niet alleen biedt het materiaal een unieke weerstand tegen krassen, stoten en schokken, maar het behoudt ook zijn kleur en uiterlijk na verloop van tijd. En het beste van alles is dat je het voor veel verschillende gelegenheden kunt hergebruiken. Je hoeft je servies niet steeds te vernieuwen, ons servies blijft er tot het einde toe als nieuw uitzien.
PS leistenen borden zijn verrassend gemakkelijk schoon te maken. Hun ruwe, maar gladde oppervlak zorgt voor een probleemloze reiniging, met de hand of in de vaatwasser, en bespaart kostbare tijd en middelen. Bovendien voorkomt het niet-poreuze oppervlak dat ongewenste geurtjes worden geabsorbeerd. Omdat we het ermee eens zijn dat hygiëne een fundamentele pijler is in elk cateringbedrijf.
We weten dat de presentatie van de gerechten net zo belangrijk is als de smaak. Daarom streven we er bij Monouso naar om de beste mogelijkheden te bieden om je recepten te serveren en te presenteren, zodat ze opvallen en onvergetelijk zijn. Dit gerecht is zorgvuldig gekozen om een ervaring te garanderen die tot in de puntjes is doordacht, waarbij aan elk detail is gedacht en aan elke behoefte is voldaan.
Als je vragen hebt, zal de Monouso-klantenservice graag naar je luisteren en je helpen met eventuele vragen.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Ontwerp | Leisteen |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 0,20 cm |
| Breedte | 2,60 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 9,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord