- Pakket
- laatste items
500uses
75
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Heldere translucente plastic beker van 400ml gemaakt van PP. Ideaal voor elke gelegenheid omdat het duurzaam, herbruikbaar en gemakkelijk te recyclen is.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Translucente |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 400 ml |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Totale Capaciteit | 400 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 12,1 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 75 |
125uses
7827-20-21
420 Stuks
226, 68€
0,540€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
9956-20-21
420 Stuks
233, 40€
0,556€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7784-20-21
420 Stuks
226, 68€
0,540€/Herbruikbare
Op voorraad.