500uses
Plastic pot met Deksel transparant SAN Herbruikbaar 2250ml
Koop het met
22004-100
100 Stuks
10, 35€
0,103€/Plastic
Op voorraad
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad
4452-100
100 Stuks
7, 84€
0,078€/Plastic
Op voorraad
4841-100
100 Stuks
16, 63€
0,166€/Plastic
Op voorraad
350uses
7844-1-6
6 Stuks
48, 57€
8,095€/Herbruikbaar
Op voorraad
350uses
7847-1-6
6 Stuks
48, 57€
8,095€/Herbruikbaar
Op voorraad
Zie meer producten van:
Geniet zonder incidenten van je drankjes met SAN-kannen
Wie wil er niet genieten van een praktische en stevige kan bij iedere gelegenheid? De vaste ster op evenementen, festivals, bijeenkomsten met vrienden of ontspannen dagen in de buitenlucht. Kannen —of het nu voor water, frisdrank, sap, cocktails of andere koude dranken is— zijn een onmisbaar element bij allerlei vieringen.
Doe mee aan de trend van SAN-kannen, een innovatieve en functionele optie die het uiterlijk van glas combineert met het comfort en de veiligheid van kunststof, en zo de perfecte keuze wordt voor elk moment.
Gemaakt van SAN, een copolymeer van styreen en acrylonitril dat gebruik maakt van de eigenschappen van beide verbindingen: stijfheid, sterkte en glans, zijn onze potten bestand tegen schokken en breuk. Bovendien blijven ze helder en duurzaam, zelfs na jaren van herhaald gebruik en wascycli. Vanwege alle voordelen die ze u kunnen brengen en de voordelen ervan, is dit materiaal langzaam op weg als de grote vervanger van glas. Wil je ze leren kennen? In Monouso kennen we ze uit de eerste hand, we vertellen erover!
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 2250 ml |
| Materiaal | SAN |
| Producttype | Cocktail Glas |
| Totale Capaciteit | 2250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 14 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 20 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 1 |
500uses
7850-1
1 Stuks
13, 53€
13,528€/Herbruikbaar
Op voorraad
20uses
3028-10
10 Stuks
12, 48€
1,248€/Plastic
Op voorraad
25uses
4028-100
100 Stuks
3, 35€
0,034€/Composteerbare
Op voorraad