- Pakket
- freeshipping
1000
Alternatieve Producten:
Plastic Beker van 250 ml, gemaakt van doorzichtig transparant polypropyleen en onbreekbaar, deze beker heeft een maatstreep van 200 ml, die duurzaamheid en lichtheid combineert.
Koop het met
20uses
7246-10-20
200 Stuks
44, 04€
0,220€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
210922-50
50 Stuks
6, 29€
0,126€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7933-20
20 Stuks
12, 09€
0,604€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
9956-20-21
420 Stuks
233, 40€
0,556€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Totale Afmetingen | 250 ml |
|---|---|
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,8 cm |
| Bovenste diameter | 7,7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1000 |