- Pakket
- laatste items
1000
De prijs is een doos van 1000 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,8cm |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 9,8 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |
Productrecensies / vraag en antwoord