- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1000
De prijs is voor een doos van 40 zakken met 25 stuks. In totaal 1000 Units.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 6,6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 1000 |