- laatste items
De prijs is voor een pak van 5 stuks.
.Koop het met
54007-50-24
1.200 Stuks
52, 30€
0,044€/Papieren
Op voorraad.
4786-50
50 Stuks
8, 24€
0,165€/Tarwepulp
Op voorraad.
54007-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
20uses
60003-25
25 Stuks
8, 17€
0,327€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9220-25
25 Stuks
81, 12€
3,245€/Kartonnen
Op voorraad.
125uses
7728-20
20 Stuks
10, 91€
0,546€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verbeter de meeneem- en bezorgervaring van uw klanten met onze PET plastic deksels, speciaal ontworpen voor koude of ambient gerechten. Deze deksels zijn de perfecte oplossing voor salades, desserts en niet-verwarmde gerechten, waarbij versheid en smaak behouden blijven zonder het risico van warmtevervorming. Hun ontwerp zorgt voor een doeltreffende afdichting, voorkomt morsen en behoudt de integriteit van je gerechten tijdens het transport.
Deze deksels zijn gemaakt van PET-kunststof en zijn een veilige en praktische optie. Hoewel ze niet geschikt zijn voor hoge temperaturen, zijn ze door hun stevigheid en helderheid perfect voor verschillende koude of warme gerechten. Bovendien zorgt hun compatibiliteit met de bakjes die je vindt in productaccessoires voor een perfecte pasvorm.
Wat maakt onze PET plastic deksels tot een essentiële keuze?
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Breedte | 8,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 15,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 5 |