- Pakket
- laatste items
100
De prijs is voor een doos van 50 stuks.
.Accessoires
Koop het met
9367-1
1 Stuks
4, 36€
4,356€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | +30cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 27,40 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 38 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |