- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Transparant bakje van 235 ml gemaakt van PET voor het uitstallen, serveren en consumeren van allerlei soorten ijs en desserts. Dankzij de grote transparantie lijkt het op een glazen bakje.
Koop het met
4552-100
100 Stuks
10, 25€
0,102€/Plastic
Op voorraad.
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
7244-100-10
1.000 Stuks
70, 03€
0,070€/Papieren
Op voorraad.
4680-100
100 Stuks
-25% 1, 57€ Normale prijs 2,09 €
0,016€/Plastic
Op voorraad.
4515-100
100 Stuks
5, 25€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
9640-100
100 Stuks
2, 90€
0,029€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Omschrijving: Plastic ijsbakje met een inhoud van 235 ml gemaakt van transparant PET. Het heeft een verbazingwekkende transparantie, weerstand en lichtheid, waardoor het de perfecte container is om je desserts in te serveren, en het ontwerp doet denken aan een glazen bak. Het is volledig recyclebaar en hoeft na gebruik alleen maar in de daarvoor bestemde container te worden gedeponeerd.
Toepassing: Ideaal voor het serveren van ijs, fruit, yoghurt en smoothies.
Inhoud: 235 ml.
Kleur: Transparant.
Afmetingen:
Diameter: 8,1 cm.
Hoogte: 9 cm.
Materiaal: PET.
Presentatie: Verpakkingen van 60 Stuks.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 235 ml |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Vaso |
| Totale Capaciteit | 235 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8,1 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 9 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 60 |