- laatste items
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
Koop het met
45006-1
1 Stuks
24, 15€
24,152€/Papieren
Op voorraad.
6154-1
1 Stuks
18, 94€
18,937€/Novotex
Op voorraad.
8318-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12x12cm |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | N/D |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord