- Pakket
- laatste items
720
De prijs is voor een doos van 720 stuks.
Koop het met
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Fuchsia |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12x12cm |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | N/D |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 720 |
Productrecensies / vraag en antwoord