- laatste items
De prijs is voor een zak van 10 stuks.
Koop het met
34010-100
100 Stuks
13, 10€
0,131€/Papieren
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4396-25
25 Stuks
3, 13€
0,125€/BIO
Op voorraad.
4360-100
100 Stuks
2, 00€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
5344-50
50 Stuks
15, 98€
0,320€/Plastic
Op voorraad.
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 2000 ml / 2 l |
| Ontwerp | Salad |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 2000 ml / 2 l |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 22 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 10 |
Productrecensies / vraag en antwoord