- laatste items
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
Accessoires
Koop het met
13104-25
25 Stuks
14, 57€
0,583€/Papieren
Op voorraad.
50uses
29006-100
100 Stuks
-20% 2, 90€ Normale prijs 3,63 €
0,029€/Plastic
Op voorraad.
29014-25
25 Stuks
5, 69€
0,227€/Papieren
Op voorraad.
5311-100
100 Stuks
8, 55€
0,085€/Papieren
Op voorraad.
6120-100
100 Stuks
-15% 7, 07€ Normale prijs 8,31 €
0,071€/Papieren
Op voorraad.
4305-15
15 Stuks
2, 00€
0,133€/Vuilniszak
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø12cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Panadería, Pastelería y Confiterías |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 12 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 30 |
Productrecensies / vraag en antwoord