- laatste items
De prijs is voor een doos van 4 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4286-100
100 Stuks
21, 37€
0,214€/Papieren
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4882-30
30 Stuks
5, 63€
0,188€/Papieren
Op voorraad.
4967-100
100 Stuks
5, 35€
0,053€/Papieren
Op voorraad.
5026-25
25 Stuks
11, 05€
0,442€/Papieren
Op voorraad.
20uses
110602-4
4 Stuks
7, 91€
1,978€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 400 ml |
| Ontwerp | Elegance |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 400 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 14 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 4 |
Productrecensies / vraag en antwoord