- laatste items
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
Koop het met
4396-25
25 Stuks
3, 13€
0,125€/BIO
Op voorraad.
5344-50
50 Stuks
15, 98€
0,320€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 380 ml |
| Ontwerp | Salad |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 380 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6,5 cm |
| Bovenste diameter | 12 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 30 |
Productrecensies / vraag en antwoord