- Eco
- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
6287-24
24 Stuks
7, 37€
0,307€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 90 ml |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 90 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 3,4 cm |
| Breedte | 7,1 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 25 |