- laatste items
De prijs is voor een pak van 1 stuk.
.Accessoires
Koop het met
4064-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
35110-1
1 Stuks
15, 06€
15,065€/Plastic
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
4665-50
50 Stuks
9, 03€
0,181€/Airlaid
Op voorraad.
110672-1
1 Stuks
-20% 3, 24€ Normale prijs 4,05 €
3,241€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 9000 ml / 9 l |
| Ontwerp | Shallow |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 9000 ml / 9 l |
| Bovenste diameter | 40 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1 |