- Pakket
350uses
6
Onbreekbaar en zeer bestendig glas voor Gin en tonic, cocktail of mixdrankje van 580ml inhoud. Transparante kleur, simuleert glas.
De prijs is voor een doos van 6 stuks.
Koop het met
125uses
7784-20-21
420 Stuks
226, 68€
0,540€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
7485-8-12
96 Stuks
169, 87€
1,769€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7836-1-6
6 Stuks
39, 36€
6,560€/Plastic
Op voorraad.
350uses
7848-1-6
6 Stuks
48, 57€
8,095€/Herbruikbaar
Op voorraad.
12531-50
50 Stuks
5, 76€
0,115€/Bamboe
Op voorraad.
350uses
13723-1-6
6 Stuks
38, 89€
6,482€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Vergeet breekbare kristallen glazen die breken door er alleen maar naar te kijken en laat je klanten in alle veiligheid genieten van hun drankjes en het evenement. Doe mee met deze innovatieve en praktische trend die wordt vertegenwoordigd door Tritan en zijn glazen, een perfecte combinatie tussen de elegantie van glas en alle voordelen die plastic kan hebben, en geniet!
Gemaakt van Tritan, een copolyester van de nieuwste generatie dat vrij is van Bisfenol A (BPA Free), zijn onze bekers bestand tegen stoten en breken. Bovendien blijven ze helder en duurzaam, zelfs na jaren van herhaald gebruik en afwasbeurten. Vanwege alle voordelen die ze je kunnen bieden en de voordelen die ze bieden, doet dit materiaal langzaam zijn intrede als de geweldige vervanger van glas. Bij Monouso kennen we ze uit de eerste hand, we vertellen je meer details!
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 580 ml |
| Materiaal | TRITAN |
| Producttype | Gin Tonic Glas |
| Totale Capaciteit | 580 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 7,8 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 21,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 6 |
Productrecensies / vraag en antwoord