- Eco
- laatste items
Koop het met
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
39001-25
25 Stuks
2, 80€
0,112€/Papieren
Op voorraad.
13112-25
25 Stuks
-15% 8, 13€ Normale prijs 9,56 €
0,325€/Kartonnen
Op voorraad.
13111-25
25 Stuks
6, 15€
0,246€/Kartonnen
Op voorraad.
4455-100
100 Stuks
11, 94€
0,119€/Plastic
Op voorraad.
4828-25
25 Stuks
10, 60€
0,424€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar een praktische en duurzame tas? Je hebt hem gevonden! Het belangrijkste voordeel van t-shirt handvatten is hun veelzijdigheid en hun grote capaciteit om bijna elk type product te vervoeren. T-shirt tassen danken hun naam aan hun ontwerp, want ze hebben een rechthoekig lichaam, met twee handvatten bovenaan die lijken op de riemen van een T-shirt.
De handvatten zorgen voor een comfortabele en stevige grip, waardoor het gemakkelijk is om producten zonder zorgen te vervoeren. Bovendien zijn ze sterk genoeg om zowel lichte als zware items te dragen, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende commerciële doeleinden.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 35x45cm |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Tapiocazetmeel (Maniok) |
| Producttype | Bolsas Camiseta |
| Uitgevouwen Breedte | 35 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 45 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Certificado 3 | Industrial |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 11081440 |
| Lang | 45 cm |
| Micronage | 17,5 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Gamma | ECO |
| Largo sin asas | 33 cm |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord