- laatste items
De prijs is voor een zak van 12 stuks.
.Koop het met
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
6279-6
6 Stuks
9, 90€
1,650€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
640438-25-20
500 Stuks
122, 16€
0,244€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9945-25
25 Stuks
3, 55€
0,142€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10157-250
250 Stuks
7, 96€
0,032€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 65 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 65 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 8,1 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 12 |