- laatste items
20uses
20uses
De prijs is voor een zak van 12 stuks.
.Koop het met
20uses
3008-10
10 Stuks
3, 30€
0,330€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
84004-50
50 Stuks
5, 94€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
7029-5
5 Stuks
10, 55€
2,110€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7030-5
5 Stuks
14, 56€
2,911€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
7031-5
5 Stuks
18, 50€
3,700€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 60 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 5,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 12 |