- Pakket
- laatste items
350uses
6
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 6 stuks.
Koop het met
350uses
7776-1-6
6 Stuks
-30% 33, 10€ Normale prijs 47,04 €
5,517€/Herbruikbaar
Op voorraad.
500uses
9958-8
8 Stuks
12, 38€
1,547€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 325 ml |
| Materiaal | TRITAN |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 325 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 12,5 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6,5 cm |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 6 |