- laatste items
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4063-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 140 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Toepassingen | Cocktails y Degustaciones |
| Totale Capaciteit | 140 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 4,8 cm |
| Vorm | Kegel |
| Hoogte | 12,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 20 |