- laatste items
De prijs is voor een pak van 2 stuks.
.Koop het met
22004-100
100 Stuks
10, 35€
0,103€/Plastic
Op voorraad.
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
4220-25
25 Stuks
18, 80€
0,752€/Papieren
Op voorraad.
4012-25
25 Stuks
-20% 4, 11€ Normale prijs 5,14 €
0,165€/Papieren
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
7241-200
200 Stuks
63, 74€
0,319€/Mega
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 2 Gaten |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stand |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Langwerpig |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 4,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11,2 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 2 |