- laatste items
De prijs is voor een pak van 2 stuks.
Accessoires
Koop het met
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
5026-25
25 Stuks
11, 05€
0,442€/Papieren
Op voorraad.
8265-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
9023-90
90 Stuks
2, 46€
0,027€/Double
Op voorraad.
20uses
11149-50
50 Stuks
4, 88€
0,098€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Totale Afmetingen | 33x22,5cm |
|---|---|
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 33 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 2 |