- Pakket
- laatste items
50
De prijs is voor een doos van 50 stuks.
.Koop het met
4914-60-6
360 Stuks
-40% 60, 81€ Normale prijs 101,35 €
0,169€/Deksel
Op voorraad.
7172-25
25 Stuks
-10% 67, 41€ Normale prijs 74,90 €
2,696€/Kunststof
Op voorraad.
10026-30-16
480 Stuks
39, 68€
0,083€/Zakvouw
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 31,6x25,6x4cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Take Away |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4 cm |
| Breedte | 25,60 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 31,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |