- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic dienblad PS Rechthoekige vorm Water groen 13,1x4,6x1,8 cm
De prijs is voor een pak van 12 stuks.
.
Koop het met
4012-25
25 Stuks
-20% 4, 11€ Normale prijs 5,14 €
0,165€/Papieren
Op voorraad.
7162-50
50 Stuks
-20% 3, 08€ Normale prijs 3,85 €
0,062€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7894-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Herbruikbaar
Op voorraad.
8248-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
8501-1
1 Stuks
-20% 6, 54€ Normale prijs 8,18 €
6,544€/Papieren
Op voorraad.
20uses
13772-50
50 Stuks
-20% 2, 70€ Normale prijs 3,38 €
0,054€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
In de spannende wereld van evenementen en catering zijn miniatuur proeverij dienbladen onmisbaar! Ze zijn meer dan gewoon keukengerei, ze zijn de sleutel tot het elegant presenteren van die elegante presentaties die je gasten zullen overtuigen.
Deze miniaturen zijn gemaakt van PS plastic, een materiaal dat niet alleen stevig is, maar ook een intrinsieke elegantie uitstraalt. Dit plastic voegt niet alleen een vleugje hoge kwaliteit toe, maar speelt ook een sleutelrol bij het creëren van een visuele impact op elk gerecht.
Weet je wat de beste eigenschappen van deze dienbladen zijn?
Dit product is ontworpen om bestand te zijn tegen vetten en oliën, waarbij het zijn integriteit en functionaliteit behoudt, zelfs bij contact met vette voedingsmiddelen. Ideaal voor gebruik in horeca-, catering- en voedingsomgevingen.
Geschikt voor gebruik in de koelkast of vriezer, want ons product is perfect bestand tegen lage temperaturen zonder broos te worden of te bederven.
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 4,6x13cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Breedte | 4,6cm |
| Congelación | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 13,1 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Prijs voor | 12 |
Productrecensies / vraag en antwoord