- Pakket
- freeshipping
- laatste items
125uses
240
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 240 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28x19cm |
| Ontwerp | Nice Pearl |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 3,00 cm |
| Breedte | 19,00 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 28,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 240 |
20uses
7037-20-5
100 Stuks
100, 90€
1,009€/PP
Op voorraad.
110725-40-8
320 Stuks
72, 13€
0,225€/Suikerriet
Op voorraad.