- laatste items
Plastic deli Container rPET "DeliGourmet" 32 Oz/946ml.
Accessoires
Koop het met
6250-50-10
500 Stuks
58, 66€
0,117€/Plastic
Op voorraad.
10176-100-20
2.000 Stuks
177, 19€
0,089€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7714-50
50 Stuks
5, 05€
0,101€/Herbruikbaar
Op voorraad.
11158-50
50 Stuks
11, 10€
0,222€/Sustainable
Op voorraad.
12864-500-2
1.000 Stuks
42, 64€
0,043€/Placemat
Op voorraad.
20uses
13725-100
100 Stuks
-20% 5, 75€ Normale prijs 7,19 €
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heeft u er ooit over nagedacht hoe de presentatie van uw gerechten de eetervaring kan beïnvloeden? Maak de service die u uw klanten biedt uitstekend en geef ze de mogelijkheid om uw recepten thuis te proeven alsof ze vers uit uw keuken komen met PET plastic verpakkingen.
Wat maakt ze zo bijzonder? Ze zijn gemaakt van PET plastic, waardoor je bereidingen er als nooit tevoren uitzien dankzij de transparantie en weerstand die dit materiaal kenmerken. Koud of warm, het voedsel binnenin wordt beter dan ooit bewaard.
Wil je je voedsel veilig en zonder zorgen bewaren? We vertellen je er meer over.
Heb je wel eens een container en een accessoire gehad die niet bij elkaar passen? De frustratie is groot. Daarom hebben we het proces voor je vereenvoudigd, ook al wordt dit pakket niet geleverd met een deksel. In het accessoiregedeelte van het product vind je een deksel dat speciaal is ontworpen om perfect bij deze container te passen.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 946ml |
| Ontwerp | Gourmet |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Envases Redondo Frío rPET |
| Totale Capaciteit | 946 ml |
| Bodemdiameter | 8,9 cm |
| Bovenste diameter | 11,7 cm |
| Hoogte | 14,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |