- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 355 ml |
| Ontwerp | Fly |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases con precinto de seguridad |
| Totale Capaciteit | 355 ml |
| Hoogte | |
| Breedte | 12,4 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |
8595-25
25 Stuks
-35% 9, 95€ Normale prijs 15,30 €
0,398€/Container
Op voorraad.
8605-25
25 Stuks
-35% 24, 81€ Normale prijs 38,17 €
0,992€/Container
Op voorraad.