- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Koop het met
4463-100
100 Stuks
3, 59€
0,036€/Plastic
Op voorraad.
9170-100
100 Stuks
9, 85€
0,098€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 279 ml |
| Materiaal | rPET |
| Totale Capaciteit | 279 ml |
| Bovenste diameter | 10 cm |
| Hoogte | 5,8 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |