- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Koop het met
4463-100
100 Stuks
3, 59€
0,036€/Plastic
Op voorraad.
4961-100
100 Stuks
7, 70€
0,077€/Papieren
Op voorraad.
5021-50
50 Stuks
2, 43€
0,049€/Papieren
Op voorraad.
5341-50
50 Stuks
8, 91€
0,178€/Plastic
Op voorraad.
5342-50
50 Stuks
-15% 8, 69€ Normale prijs 10,22 €
0,174€/Plastic
Op voorraad.
5343-50
50 Stuks
14, 16€
0,283€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 217 ml |
| Materiaal | rPET |
| Totale Capaciteit | 217 ml |
| Bovenste diameter | 10 cm |
| Hoogte | 4,4 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |