- Pakket
- freeshipping
360
Plastic Deksel voor Kom PET Ø18cm (360 stuks)
Accessoires
Koop het met
20uses
7078-21-6
126 Stuks
64, 90€
0,515€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7079-21-6
126 Stuks
77, 39€
0,614€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7167-25-10
250 Stuks
135, 16€
0,541€/Plastic
Op voorraad.
110621-60-6
360 Stuks
122, 79€
0,341€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verbeter de meeneem- en bezorgervaring van uw klanten met onze PET plastic deksels, speciaal ontworpen voor koude of ambient gerechten. Deze deksels zijn de perfecte oplossing voor salades, desserts en niet-verwarmde gerechten, waarbij versheid en smaak behouden blijven zonder het risico van warmtevervorming. Hun ontwerp zorgt voor een doeltreffende afdichting, voorkomt morsen en behoudt de integriteit van je gerechten tijdens het transport.
Deze deksels zijn gemaakt van PET-kunststof en zijn een veilige en praktische optie. Hoewel ze niet geschikt zijn voor hoge temperaturen, zijn ze door hun stevigheid en helderheid perfect voor verschillende koude of warme gerechten. Bovendien zorgt hun compatibiliteit met de bakjes die je vindt in productaccessoires voor een perfecte pasvorm.
Wat maakt onze PET plastic deksels tot een essentiële keuze?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø18cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Diameter | 18 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 18 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39235090 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 360 |
11146-100-10
1.000 Stuks
135, 19€
0,135€/Ø9,3cm
Op voorraad.
110674-50-10
500 Stuks
128, 27€
0,257€/12,5x12,5cm
Op voorraad.
110679-100-10
1.000 Stuks
215, 19€
0,215€/12x12cm
Op voorraad.
110661-50-10
500 Stuks
110, 15€
0,220€/Ø14cm
Op voorraad.
110677-50-6
300 Stuks
70, 57€
0,235€/17,5x17,5cm
Op voorraad.
110663-60-6
360 Stuks
100, 41€
0,279€/Ø18cm
Op voorraad.