20uses
20uses
Potdeksels spelen een cruciale rol bij het vervoeren van porties voedsel. Daarom zijn onze ronde plastic potdeksels met een diameter van 10,5 cm perfect voor alle meeneembehoeften, zowel die van jou als die van je klanten.
U vindt uw compatibele potten in de productaccessoires.
Accessoires
Koop het met
9174-100
100 Stuks
8, 93€
0,089€/Latex
Op voorraad
22004-100
100 Stuks
10, 35€
0,103€/Plastic
Op voorraad
23005-50
50 Stuks
-20% 10, 54€ Normale prijs 13,18 €
0,211€/Verpakking
Op voorraad
70013-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad
4452-100
100 Stuks
7, 84€
0,078€/Plastic
Op voorraad
4453-100
100 Stuks
9, 09€
0,091€/Plastic
Op voorraad
Zie meer producten van:
Op zoek naar de perfecte oplossing voor jouw takeaway- en bezorgbehoeften? PP deksels voor verpakkingen zijn het antwoord. Ze zijn ontworpen voor maximale functionaliteit en passen perfect op een breed scala aan containers, zodat jouw voedsel – zowel warm als koud – in perfecte staat bij de klant aankomt.
Gemaakt van polypropyleen (PP) bieden deze deksels een optimale balans tussen kwaliteit en prestaties. Het PP-plastic beschermt je voedsel tijdens het transport, is hittebestendig en behoudt zijn vorm. Bovendien zijn ze licht van gewicht en recyclebaar, wat deze deksels tot een duurzame en milieuvriendelijke keuze maakt.
Welke voordelen bieden deze deksels voor jouw takeaway- of bezorgservice?
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Totale Afmetingen | Ø10,5cm |
|---|---|
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Diameter | 10,5 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 10,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord