- Pakket
- sale
20uses
500
20uses
Doorzichtige plastic bekers zijn altijd een goede keuze voor feestjes en evenementen. Nu, met onze herbruikbare PP beker van 1.000 ml, is het de ideale keuze. Ontdek alle voordelen en til je drankjes naar een hoger niveau.
Koop het met
20uses
13726-50-25
1.250 Stuks
-30% 90, 77€ Normale prijs 128,87 €
0,073€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
PP plastic bekers hebben een speciale plaats veroverd in de wereld van horeca en evenementen dankzij hun evenwicht tussen sterkte en veelzijdigheid. Wat maakt ze zo bijzonder? Eigenlijk alles. Ze zijn ideaal voor gebruik in veel omgevingen, zoals zwembaden of buitenruimtes, omdat ze niet snel breken als ze vallen.
Wat is PP? Polypropyleen is een veelgebruikte kunststof die wordt gekenmerkt door zijn duurzaamheid en herbruikbaarheid. Deze eigenschappen maken van PP plastic bekers een populaire keuze in tal van toepassingen.
Wil je meer weten over wat PP bekers jou kunnen bieden? Wij vertellen je er alles over!
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1000ml / 1L |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Vasos de Plástico Económicos |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 1000 ml / 1 l |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 7,4 cm |
| Bovenste diameter | 11,8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 15,00 cm |
| Breedte | 11,80 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39235090 |
| Lang | 11,80 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 500 |
Productrecensies / vraag en antwoord