- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
55015-100
100 Stuks
9, 50€
0,095€/Papieren
Op voorraad.
5352-50
50 Stuks
23, 75€
0,475€/Bak
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø11,7cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø11,7 cm |
| Bovenste diameter | 11,7 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |