- laatste items
De prijs is voor een zak van 25 stuks.
.Koop het met
20uses
511214-50
50 Stuks
35, 65€
0,713€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12215-40-8
320 Stuks
90, 31€
0,282€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
13388-15-6
90 Stuks
-30% 112, 73€ Normale prijs 160,16 €
1,253€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Breedte | 32,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 26,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |