- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 12 stuks.
.Koop het met
84002-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Herbruikbaar
Op voorraad.
84004-50
50 Stuks
5, 94€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
6153-1
1 Stuks
18, 94€
18,937€/Novotex
Op voorraad.
125uses
640428-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640526-25
25 Stuks
6, 57€
0,263€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640527-25
25 Stuks
6, 57€
0,263€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28x23cm |
| Ontwerp | Forma |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 23 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 28 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 12 |
Productrecensies / vraag en antwoord