- laatste items
De prijs is voor een pak van 4 stuks.
.Koop het met
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Turquoise |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x20cm |
| Ontwerp | Square Extra Stiff |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 20 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 20 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 4 |