- laatste items
15uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 4 stuks.
.Koop het met
20uses
7038-5
5 Stuks
11, 98€
2,396€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7819-3
3 Stuks
4, 92€
1,642€/Plastic
Op voorraad.
20uses
110602-4
4 Stuks
7, 91€
1,978€/Plastic
Op voorraad.
12847-30
30 Stuks
-20% 2, 05€ Normale prijs 2,57 €
0,068€/Zakvouw
Op voorraad.
20uses
13772-50
50 Stuks
-20% 2, 70€ Normale prijs 3,38 €
0,054€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
13773-50
50 Stuks
3, 18€
0,064€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø19cm |
| Ontwerp | Lace |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 19 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 4 |
Productrecensies / vraag en antwoord